kiyaslabakalim header

Günlerdir Çok Konuşulan Nothing Phone 1

Nothing Phone 1 satışa çıkmadan önce tanıtımlarında telefona dair özellikleri paylaşmıştı. Snapdragon 778G Plus işlemcisi

Picture of Hakan Yıldırım

Hakan Yıldırım

Nothing Phone 1 satışa çıkmadan önce tanıtımlarında telefona dair özellikleri paylaşmıştı. Snapdragon 778G Plus işlemcisi ile beraber gelen akıllı telefonun GPU tarafında ise Adreno 642L bulunmaktadır.

Nothing Phone 1, 50 Megapiksel gücünde Sony IMX766 sensörlü ana kamera ile 50 Megapiksellik geniş açı kamerasına sahiptir. Akıllı telefon hakkında bulunan bir diğer özellik ise telefonun arka kısmının tamamen şeffaf olmasıdır. Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği mevcuttur.

Ayrıca akıllı telefonun ekranında bulunan OLED panel sayesinde Nothing Phone 1 ile birlikte 120Hz ekran tazeleme hızına ulaşmak mümkündür. Akıllı telefonun yanında herhangi bir adaptör bulunmaksızın yalnızca USB Type-C kablo bulunmaktadır. Fakat telefona herhangi bir adaptör bulmak zor olmayacaktır. Nothing Phone 1 Android 12 işletim sistemine uygun olmakla birlikte kendi arayüzünü de kullanmaktadır.

8 GB Ram ile 128 GB depolama kapasitesindeki telefonun fiyatı 399 sterlin olarak başlamaktadır. 8 GB Ram ile 256 GB depolama kapasitesine sahip telefonun fiyatı ise 449 sterlindir. 12 GB Ram olarak ise 499 sterlindir.

Keşfet

KIYASLA BAKALIM