kiyaslabakalim header

Konut Fiyatlarında Durum Ne Olacak?

2021 yılından itibaren konut fiyatlarının daha da artıp azalmayacağı gündemde yer alıyor. Bakan Kurum bu

Picture of Hakan Yıldırım

Hakan Yıldırım

2021 yılından itibaren konut fiyatlarının daha da artıp azalmayacağı gündemde yer alıyor. Bakan Kurum bu konuya illişkin açıklamalarını yaptı. Yapılan açıklamalar ise olumlu yönde. 

Konut Fiyatlarının Düşmesi Bekleniyor

Pandemiden sonra küresel krizin etkisi konut fiyatlarına da yansımıştı. Bu etkinin artık yavaş yavaş geçtiği ve ülkelerin tekrardan üretim hızını yakaladığı bir döneme geçildiği Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum tarafından geçtiğimiz gün açıklandı. Kurum’un yaptığı açıklamaya göre üretimin artması, konut fiyatlarını düşüreceği yönünde oldu.

Aynı zamanda Cumhur Başkanı Erdoğan tarafından da belirlenen konut projesi de bu açıklamayı destekledi. 81 ilde sosyal konut projesi ve konut fiyatlarının düşürülecek olması bu konudaki olumlu açıklamalar oldu.Demet Akalın Garsonun Başından Aşağı Şampanya Döktü !

Gerek giyimiyle, gerek konuşmasıyla, gerek tavırlarıyla magazin gündeminden adı düşmeyen isimlerden biri şüphesiz Demet Akalın’dır.  Geçtiğimiz günlerde sahne aldığı bir mekanda da yapmış olduğu hareket oldukça tepki gördü. Sahnede performans esnasında garson tarafından getirilen şampanyayı tadıp ‘Resmen elma suyu vermişsin bana! ‘ diyerek sitem etti.

Bu söyleminin ardından bir bardak şampanyayı garsonun başından aşağı dökerken kameralara yansıdı. Daha sonra kendisine şişe ile şampanya getirildi ve Akalın şampanyayı patlatıp şişeden içti. Yaptığı bu tavır ile Twitter gündeminde ilk sıralarda yer aldı. Demet Akalın’ın bu hareketine saygısızlık diyerek tepki gösterildi. Birçok ünlü tarafından da tepki alan Akalın adeta linç yağmuruna tutuldu. 

Keşfet

KIYASLA BAKALIM