kiyaslabakalim header

Justin Bieber ve Selena Gomez Neden Ayrıldı? Tüm Detaylar!

Son zamanlarda oldukça günden olan ve kişileri ikiye ayrıdan bir durum söz konusu. Bu konu

Picture of Hakan Yıldırım

Hakan Yıldırım

Son zamanlarda oldukça günden olan ve kişileri ikiye ayrıdan bir durum söz konusu. Bu konu ilk başlarda Justin Bieber ve Selena Gomez ilişkisi arasında geçiyor olarak görülse de aslında durum oldukça farklı. Adeta bir aşk üçgenine sebebiyet veren ünlü manken Hailey Baldwin’in de olaya dahil olması ve beraberinde gelen birçok iddia söz konusu. Tabi bu ayrılık sonrası Justin Bieber’ın sır gibi Hailey Baldwin ile evlenmesi, diğer olayların üzerindeki perdeyi de kaldırdı. Küçük yaşlardan beri birçok mecrada müzikleri ve gerekse oyunculukları ile göz önüne gelen Justin ve Selena aşkı neden bitti? 

 

İki yıl süren aşklarının ardından 2012 yılında ikili, ilişkilerini bitirme kararı aldılar. Bu durum tüm magazin camiasında oldukça gündem olmasının yanı sıra kimse bu ikilinin ayrılmasını kabullenememişti. Anılar sürekli olarak yüze çarpması bir yana dursun, fanlar sürekli olarak bir barışma durumunun olmasını düşünmektedirler. Justin ve Selena ikilisinin ilişkileri neredeyse 2018 yılına kadar bir dargın bir barışık halde devam etmiştir. Ayrılmalı barışmalı bu ilişkide, özellikle 2014 yılı civarlarında, Selena Gomez’in tedavi gördüğü ve ağır depresyon halinde olduğu iddia edilmişti. Ayrılma nedenleri ise pek net olmayınca kimi zaman Selena Gomez’in Justin’i , Zayn Malik ile aldattığı da iddialar arasındaydı. 

 

2018 yılına gelecek olursak, ikilinin ilişkisi bittikten bir süre sonra Justin, ünlü manken Hailey Baldwin ile evlendi. Evliliğini gizli tutup sürpriz yapması Selena ve Justin ikilisini sevenleri hayal kırıklığına uğrattı. Bu dönemler oldukça linçlenen Hailey, ikinci kadın olarak gösterildi. Daha sonra ise bu olay arkasında başka olayları da beraberinde getirdi. Tüm detaylar ve Hailey, Justin, Selena olayarı için https://kiyaslabakalim.com/2023/03/18/selena-gomez-ve-hailey-baldwin-olaylari-tum-detaylar/

Keşfet

KIYASLA BAKALIM