kiyaslabakalim header

KOVA BURCUNUN ÖZELLİKLERİ!

Hayal güçleri sınırsız olsa da düşünceleri anın dışında, mantıklı ve sezgiseldir. Kovalar inatçıdır. Onları dinleyenlerin

Picture of Hakan Yıldırım

Hakan Yıldırım

Hayal güçleri sınırsız olsa da düşünceleri anın dışında, mantıklı ve sezgiseldir. Kovalar inatçıdır. Onları dinleyenlerin ne düşündüklerini anlamadıklarını düşünürler. Kovayı tanımlayan kelime “biliyorum” dur. Kovalar nazik tavırlarıyla tanınırlar. Bu insanlar bencil değiller. Irkı, cinsiyeti veya sosyal statüsü ne olursa olsun herkesin aynı fırsatlara sahip olmasını istiyorlar. Modern görünümlerine rağmen inatçı ve keyfidirler. Yaklaşmaları çok zordur çünkü ne kadar arkadaş canlısı olurlarsa olsunlar her zaman mesafelerini korurlar. Kişisel özgürlükleri onlar için o kadar önemlidir ki en yakın ilişkilerini kesebilir, özgürlükleri için her türlü fedakarlığı yapabilirler. Bu nedenle Kova burcu için aile hayatı biraz karmaşıktır.

Genellikle yeni bir şey keşfetmeye çalışırlar. Belli ilkeleri sonuna kadar savunmalarına hiç aldırış etmezler. Kova Fiziksel Özellikleri: Orta ila uzun boylu yapı, pürüzsüz yapı, koyu renk gözler en ayırt edici özelliklerdir. Özellikle Kova burcunun yüzü çok güzeldir. Yaşlanana kadar kendi başlarının çaresine bakarlar. Metabolizmaları çok hassastır. Doğal ilaçlar vücutlarında daha iyi çalışır. Biyoenerji, akupunktur, homeopati ve alternatif terapilerle ilgileniyorlar. Aniden başlayan, çabuk iyileşen ve ilginç bir şekilde iz bırakmadan kaybolan hastalıklara yakalanabilirler. Bilekleri oldukça hassas olan Kova burcu spor yaparken dikkatli olmalıdır. Ayakkabı seçerken dikkat etmeleri gerekir. Birçok şeyi aynı anda yapmaya çalışırlar. Sporun hayatlarında önemli bir yeri olmalıdır, aksi takdirde elektriği boşaltmada zorluklar yaşanabilir.

Keşfet

KIYASLA BAKALIM