kiyaslabakalim header

Vivo T2 5G Geliyor!

Vivo, fiyat-performans ürünü diyebileceğimiz telefonlarına bir yenisini daha ekliyor. Hindistan’daki raporlar, Vivo T2 ailesinin Nisan

Picture of Hakan Yıldırım

Hakan Yıldırım

Vivo, fiyat-performans ürünü diyebileceğimiz telefonlarına bir yenisini daha ekliyor. Hindistan’daki raporlar, Vivo T2 ailesinin Nisan ortasında piyasaya sürüleceğini belirtti. Vivo T2 5G ve T2x 5G, hem MediaTek Dimensity hem de Qualcomm Snapdragon yonga setleri tarafından desteklenmektedir. T2 5G ve T2x 5G olmak üzere iki modelden oluşmaktadır.

Gücünü Snapdragon 695 yonga setinden alan T2 5G’nin ayrıca 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolamaya sahip olduğunu belirtelim. Ekran tarafında ise Full HD çözünürlüklü panele ve su damlasına sahip olması gerekiyor. Kutudan Android 13 ile çıkacağı da söyleniyor. Öte yandan T2x 5G’nin Dimensity 700 yonga setine, 8GB RAM’e ve Full HD çözünürlüklü su damlası ekrana sahip olacağı aktarılıyor. Her iki telefon da daha önce Google Play Console veritabanında iddialarıyla eşleşen bilgiler bulmuştu.

Vivo T2 5G serisi, geçtiğimiz Şubat ayında piyasaya sürülen T1 5G’ye kıyasla bazı yükseltmelere sahip olacak gibi görünüyor. T1 5G; 8 GB RAM / 128 GB dahili depolama ile desteklenen Snapdragon 778G yonga seti tarafından destekleniyordu. 120Hz yenileme hızına sahip 6,67 inç Full HD LCD ekrana sahipti. Nisan ayında tanıtılacak olan T2 serisinin fiyat konusunda iddialı olması bekleniyor. Hindistan’da fiyatların 240 doların altında olması bekleniyor, bu da en ucuz 5G telefonlardan biri olduğu anlamına geliyor.

Keşfet

KIYASLA BAKALIM