kiyaslabakalim header

Epic Games’ten Yine Ücretsiz Bir Oyun Daha!

Epic Games Store, uzun bir süredir ücretsiz oyun dağıtarak oyuncuların sevgisini kazanmaktadır. Bu sayede platform,

Picture of Hakan Yıldırım

Hakan Yıldırım

Epic Games Store, uzun bir süredir ücretsiz oyun dağıtarak oyuncuların sevgisini kazanmaktadır. Bu sayede platform, bugüne kadar milyonlarca yeni kayıtlı kullanıcı elde etmiştir. Son olarak Epic Games, bu hafta ücretsiz olarak sunacağı oyunları duyurmuştur.

Bu hafta Epic Games, Guacamelee! serisinden iki oyunu ücretsiz hale getirmiştir. Serinin ilk oyunu olan Guacamelee! Super Turbo Championship Edition, luchador (Meksika güreşçisi) karakteri Juan Aguacate’yi kontrol ettiğimiz bir oyundur. Bu 2D platform oyununda amacımız, sevdiği kadın El Presidente’nin kızı Lupita’yı, kötü karakter Carlos Calaca’dan kurtarmaktır.

Serinin ikinci oyunu olan Guacamelee! 2’de de yine Juan Aguacate karakterini yönlendiriyoruz. Hikaye, ilk oyunda yaşanan olaylardan bir süre sonra başlamaktadır. Meksika halkını tehdit eden yeni bir kötü karakter olan Salvador, zamanın ve boyutların kontrolünü ele geçirme amacıyla kara bir portal açar.

Guacamelee! Super Turbo Championship Edition ve Guacamelee! 2 oyunlarını ücretsiz olarak elde etmek için öncelikle Epic Games’in internet sitesine veya masaüstü programına oturum açmanız gerekmektedir. Ardından, her iki oyunun da satış sayfasına ulaşarak sepetinize eklemeniz ve Sepet sayfasından satın alma işlemini tamamlamanız gerekmektedir. Bu işlem sırasında toplam tutar 0.00 TL olarak gözükecektir.

İşte her iki oyunun da minimum sistem gereksinimleri:

Guacamelee! Super Turbo Championship Edition:

İşletim sistemi: Windows 7, 8, XP, 2000, Vista
İşlemci: 2 GHz veya daha hızlı
Ekran kartı: 512 MB VRAM
RAM: 512 MB
Depolama: 800 MB kullanılabilir alan
DirectX: Sürüm 9.0c
Guacamelee! 2:

İşletim sistemi: Windows 10, 8, 7
İşlemci: 2 GHz veya daha hızlı
RAM: 1 GB
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
DirectX: Sürüm 11
Bu sistem gereksinimlerini karşılayan bir bilgisayarınız varsa, Guacamelee! serisinin keyfini ücretsiz olarak çıkarabilirsiniz.

Keşfet

KIYASLA BAKALIM