kiyaslabakalim header

Samsung katlanabilir ekranlı telefonlarının sorununu çözüyor!

Samsung, yakın bir zamanda düzenlenecek olan Galaxy Unpacked etkinliği ile birlikte, son teknoloji katlanabilir ekranlı

Picture of Hakan Yıldırım

Hakan Yıldırım

Samsung, yakın bir zamanda düzenlenecek olan Galaxy Unpacked etkinliği ile birlikte, son teknoloji katlanabilir ekranlı akıllı telefon modellerini kullanıcılarla buluşturmayı hedefliyor. Heyecanla beklenen Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5 modellerinin tanıtım tarihine yaklaşırken, bu yeni telefonlar hakkında bilgiler giderek ortaya çıkıyor.

Galaxy Z Fold 5 ve Flip 5 İle Yeni Bir Döneme Adım Atılıyor
Samsung’un yeni nesil katlanabilir ekranlı akıllı telefon modelleri Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5, kısa bir süre içinde resmi olarak tanıtılacak. Son zamanlarda sızan görseller, bu cihazlarla ilgili önemli bir gelişmeyi açığa çıkarıyor.

MySmartPrice tarafından paylaşılan görsellerde, Galaxy Z Fold 5 tamamen kapalı bir şekilde görülebiliyor. Bu da, yeni nesil telefonun değiştirilen menteşe tasarımı ile birlikte iki ekranının tamamen paralel bir şekilde kapandığını gösteriyor. Ekranların tamamen kapanabilmesi, telefonların darbelere karşı daha dayanıklı olmasını sağlıyor. Ayrıca, telefonların görünümü de daha şık bir hal alıyor.

Menteşe değişikliğiyle birlikte Galaxy Z Flip’te beklenen bir diğer büyük yenilik de karşımıza çıkıyor. Yeni nesil katlanabilir ekranlı telefon, daha büyük bir kapak ekranına sahip olacak. Büyüyen ekran, aynı zamanda daha fazla uygulama desteği sunacak.

Söylentilere göre, Galaxy Z Flip 5’in kapak ekranı 3,4 inç boyutunda olacak. Bu özellik, Motorola Razr+’ın 3,6 inç kapak ekranından biraz daha küçük olacak. Bununla birlikte, Samsung Galaxy Z Flip 5’in kapak ekranında Google uygulamalarının da yer alacağı iddia ediliyor.

Samsung, değişen menteşe tasarımı ile katlanabilir ekranlı telefon modellerinin en büyük sorunlarından birini çözmüş gibi görünüyor. Kullanıcılar, Galaxy Z Fold 5 ve Flip 5 ile birlikte benzersiz bir deneyim yaşayacak ve teknolojinin sınırlarını daha da ileri taşıyacaklar.

Keşfet

KIYASLA BAKALIM