kiyaslabakalim header

Xbox Game Pass, Temmuzda 7 Oyun Birden Alıyor!

Microsoft, Xbox Game Pass aboneleri için müjdeli bir haberle karşımızda. Aktivision-Blizzard’ın satın alınmasının ardından şimdi

Picture of Hakan Yıldırım

Hakan Yıldırım

Microsoft, Xbox Game Pass aboneleri için müjdeli bir haberle karşımızda. Aktivision-Blizzard’ın satın alınmasının ardından şimdi de kütüphane yeni ve heyecan verici oyunlarla genişliyor. Temmuz ayına özel olarak açıklanan oyunlar, Devolver’ın eşsiz yapımı Serious Sam ve aynı zamanda bağımsız oyunlar Techtonica ve Maquette gibi muhteşem seçenekleri içeriyor.

Bununla birlikte, Microsoft, kullanıcıların daha fazla avantaj elde etmelerini sağlamak adına Xbox Live Gold ve Games with Gold hizmetlerini kaldırma kararı alarak yerine Game Pass Core planını sunacak. Bu plan, temel çevrim içi oyunları koruyarak abonelere yeni ve çekici fırsatlar sunacak.

Xbox Game Pass’in Temmuz ayının ikinci yarısı için eklenen oyunlar ise şöyle:

Techtonica – 18 Temmuz
Toem – 18 Temmuz
The Cave – 18 Temmuz
Maquette – 19 Temmuz
Figment 2: Creed Valley – 20 Temmuz
The Wandering Village – 20 Temmuz
Serious Sam: Siberian Mayhem – 25 Temmuz
Venba – 31 Temmuz
Celeste– 1 Ağustos
Bu harika oyunların yanı sıra, bazı yapımlar Temmuz ayının sonunda Game Pass kütüphanesinden ayrılacak. Dolayısıyla bu oyunları tekrar deneyimlemek isteyenler için bir fırsat doğuyor. Ayrıca bu yapımlar:

Dreamscaper (Bulut, Konsol ve PC)
Expeditions: Rome (PC)
Marvel’s Avengers (Bulut, Konsol ve PC)
The Ascent (Bulut, Konsol ve PC)
Two Point Campus (Bulut, Konsol ve PC)
Geçtiğimiz ayda Grand Theft Auto V, Sword and Fairy: Together Forever, McPixel 3 ve Insurgency: Sandstorm gibi birbirinden muhteşem oyunlar da Game Pass kütüphanesine katılmıştı.

Xbox Game Pass, oyunseverlere eşsiz bir deneyim sunmak için içeriğini sürekli olarak güncelliyor. Bu nedenle kullanıcılar, yeni ve harika oyunları keşfederek oyun dünyasının keyfini doyasıya çıkarabilirler. Xbox Game Pass, gerçek bir oyun cenneti ve oyunseverlerin mutlaka denemesi gereken bir hizmet.

Keşfet

KIYASLA BAKALIM