kiyaslabakalim header

Suya Dayanıklı Tribit MoveBuds H1!

Müziğin ritmini her an yanında taşımanı ve özgürce hareket etmenin keyfini çıkarmanı sağlayan Tribit MoveBuds

Picture of Hakan Yıldırım

Hakan Yıldırım

Müziğin ritmini her an yanında taşımanı ve özgürce hareket etmenin keyfini çıkarmanı sağlayan Tribit MoveBuds H1 kablosuz kulaklıklar, benzersiz özellikleriyle ön plana çıkıyor. Spor salonunda ter atarken, havuzda yüzerken veya yağmurlu havalarda yürürken bile müzik zevkine ara vermeden devam etmeni sağlayan bu kulaklıklar, birçok farklı özellikleriyle kullanıcıların dikkatini çekiyor.

IPX8 gerçek su geçirmez teknolojisi sayesinde Tribit MoveBuds H1, korozyona ve suya karşı dayanıklı hale gelir. Spor salonunda, havuzda ve yağmurlu havalarda gönül rahatlığıyla kullanabilirsin.

Kulaklıkların uzun süreli kullanımına olanak tanıyan özellikleri de oldukça dikkat çekici. Dünyadaki en uzun pil ömrüne sahip kablosuz kulaklıklardan biri olan Tribit MoveBuds H1, 15 saat kesintisiz çalma süresi sunuyor. Ayrıca şarj kutusu sayesinde kulaklıklarınızı ekstra 50 saat daha şarj edebilir ve toplamda 65 saatlik bir çalma süresinin keyfini çıkarabilirsin.

Kulak askısının binlerce kulak şekli üzerinde test edilerek tasarlandığı söyleniyor, bu sayede kulağa rahatça ama sağlamca oturan bir kulaklık deneyimi yaşanıyor. Yoğun antrenmanlar ve ekstrem sporlar sırasında bile kulaklıklarınız düşmeyecek.

Sektörde öncü olan Tribit MoveBuds H1, şeffaflık moduna sahip olmasıyla da öne çıkıyor. Kulaklıkları çıkarmadan etrafınızda olan biteni duymanıza imkan tanırken, aynı zamanda rahatlık sağlayarak unutulmaz bir deneyim sunuyor.

Kulaklıkların uzun süreli kullanımı sırasında oluşabilecek ter, kulak kiri, su ve kir gibi faktörler bakteri birikimine yol açabilir. Ancak, Tribit MoveBuds H1 kulaklık uçlarına özel antibakteriyel bileşenler eklediği için bakteri oluşumunu engelliyor ve sadece berrak seslerin keyfini çıkarmanızı sağlıyor.

Tribit MoveBuds H1 Kablosuz Kulaklıklar, suya ve terlemeye dayanıklılığı, uzun pil ömrü, sporlar için özel tasarımı ve net telefon görüşmeleri için sunduğu özellikleri ile dikkat çekiyor. Eğer yüksek netlikte ses deneyimi yaşamak ve hareket halindeyken müziğin tadını çıkarmak istiyorsan, Tribit MoveBuds H1’i tercih edebilirsin. Bu kulaklıklar, benzersiz özellikleri ile müzikseverler için harika bir seçenek olacak.

Keşfet

KIYASLA BAKALIM