kiyaslabakalim header

Yeni Tomb Raider oyununun detayları sızdırıldı!

Yeni Tomb Raider oyunuyla ilgili çarpıcı ayrıntılı dedikodular ortaya çıktı. Crystal Dynamics’in 2022’deki Epic’in Unreal

Picture of Batuhan Karataş

Batuhan Karataş

Yeni Tomb Raider oyunuyla ilgili çarpıcı ayrıntılı dedikodular ortaya çıktı. Crystal Dynamics’in 2022’deki Epic’in Unreal Durumu etkinliğinde yer aldığı son Tomb Raider oyununun, serinin Unreal Engine 5 üzerinde çalışacak ilk oyunu olacağını öğrenmiştik. Bu durum beklentileri yükseltti ancak o zaman hakkında pek fazla bilgi sahibi değildik. V Scooper adlı bir kaynak şimdi oyun hakkında bir dizi tweet ile birçok bilgi paylaştı. Aşağıda dedikoduları sizin için özetleyeceğiz.

V Scooper’ın ilk belirttiği şey, oyunun tam bir açık dünya oyunu olacağı ve Hindistan’da geçeceği. Bu nedenle, Lara’nın ülke çapında seyahat etmek için motosikletler, paraşütler gibi çeşitli taşıma yöntemlerini kullanabileceği belirtildi.

V Scooper daha sonra, ortam hakkında daha fazla ayrıntı verdi. Lara’nın çoğunlukla Kuzey Hindistan’da, Ashoka İmparatorluğu’nun harabelerinde bir doğal felaket veya kıyamet olayı sonrasında araştırma yapacağı söylendi. Lara daha sonra, Lara’nın kendi başarılarından ilham alan ancak Lara’ya yardımcı olacakları garanti olmayan bir hazine avcıları topluluğu olan Society of Raiders ile mücadele etmek zorunda kalacak.

V Scooper’a göre, Society, rakip hazine avcılarıyla savaşırken ve görevlerinizi yerine getirirken size yardımcı olmak için müttefikler toplamanıza ve ekipler oluşturmanıza imkan tanıyan yeni bir özellikle bağlantılı olacak. Dolayısıyla, muhtemelen savaştığınız kişileri işe alabileceğiniz için, non-lethal dövüş seçenekleri olacak.

Mortal Kombat 1 Homelander oynanış fragmanı yayınlandı!

Mortal Kombat 1 Homelander oynanış fragmanı yayınlandı!

Mortal Kombat 1 çıktığında geleceği duyurulan Homelander için yeni bir oynanış fragmanı yayınlandı! Gelin birlikte göz atalım.

Oyunun piyasaya sürülmesi için şu anda bir yıl içinde bir zaman çizelgesi planlanıyor. Bu zaman çerçevesi garanti değil ancak V Scooper, bu oyunun gelişimi açısından oldukça ileri olduğunu ve piyasaya sürülmesi için çok uzun süre beklememiz gerekmeyeceğini öne sürüyor.

Ancak, eğer bu 2022’de duyurulan aynı Tomb Raider ise, o zaman Crystal Dynamics bu işe aynı yılda, hatta belki daha önce başladı. Bu oyunun geliştirilmesine 2021 veya hatta 2020’de başlandığı ve yakında tamamlanacağı tahmin edilebilir.

Source link

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Keşfet

KIYASLA BAKALIM