kiyaslabakalim header

Alex de Souza, Süper Lig ekibiyle anlaştı! Yardımcı Mehmet Aurelio olacak

class=”medyanet-inline-adv”> Antalyaspor’da Teknik Direktör Sergen Yalçın, Pendikspor maçı sonrası yaptığı açıklamayla sezon sonunda görevinden ayrılacağını

Picture of Hakan Yıldırım

Hakan Yıldırımclass=”medyanet-inline-adv”>

Antalyaspor’da Teknik Direktör Sergen Yalçın, Pendikspor maçı sonrası yaptığı açıklamayla sezon sonunda görevinden ayrılacağını duyurdu.

Yeni teknik direktör görüşmelerini sürdüren Akdeniz ekibi Antalyaspor, Sergen Yalçın’ın yerine Fenerbahçe’nin efsane futbolcusu Alex de Souza’yı getirme kararı aldı.

Yağız Sabuncuoğlu’nun haberine göre; Antalyaspor yönetimi, Fenerbahçe’nin efsane ismi Alex de Souza ile prensipte anlaşma sağladı.

Teknik direktörlük kariyerinde Sao Paulo U20 takımı ile Avai’yi çalıştıran 46 yaşındaki Alex, yeni sezonda Antalyaspor’da görev yapacak.

YARDIMCISI MEHMET AURELIO

Alex de Souza’nın yardımcı antrenörünün Türkiye’de iz bırakan Brezilya asıllı Türk futbolcu Mehmet Aurelio olacağı belirtildi.

ANTALYA TARAFTARLARI ‘HOŞ GELDİN’ DEDİ

class=”medyanet-inline-adv”>

Öte yandan Antalyaspor’un köklü taraftar grubu 07 Gençlik, sosyal medya hesabından “Hoş geldiniz Alex De Souza ve Mehmet Aurelio, birlikte harika işler başaracağımıza inanıyoruz” paylaşımında bulundu.

BAŞKAN DOĞRULAMIŞTI

Antalyaspor’un Başkanı Sinan Boztepe, sezon sonunda sözleşmesi sona erecek ve adı Beşiktaş ile anılan teknik direktör Sergen Yalçın ile anlaşılamaması durumda, listelerinde bulunan 6-7 teknik direktörden birinin de Fenerbahçe’nin eski yıldız oyuncusu Alex de Souza olduğunu söylemişti.

“ALEX DE SOUZA DA ADAYLARIMIZDAN BİRİSİ”

Son günlerde ismi Antalyaspor ile anılan Fenerbahçe’nin eski efsane oyuncusu Alex de Souza’nın teknik direktör Sergen Yalçın’ın yerine geçmesi konusuyla ilgili de konuşan Antalyaspor Başkanı Sinan Boztepe, “Evet dünden beri bu haberleri görüyoruz. Şimdi Sergen hocamızla bugün yine bir toplantı yapacağız. Şimdi Sergen Yalçın hocamızla müspet ya da menfi bir karara bağlamadık. Bütün bu konuların veya da nihai görüşmelerin hepsinin sonucu Sergen hocayla beraber alacağımız kararlara bağlı. Bugünden muhtemelen kararımızı bağlarız diye düşünüyorum. İlk görüşmeyi yaptık bugün, ikinci bir görüşme yapacağız. Şimdi işte Alex de Souza ile beraber 6-7 tane daha isim, her gün farklı bir isim geçiyor. Tabii ki bunlarla herhangi bir kişiyle oturup herhangi bir masada bir görüşmemiz söz konusu değil. Etik değerlere önem veriyoruz. Bunların hepsi çok önemli. Ne zaman ki biz Sergen hocayla beraber, ‘Tamam artık Antalyaspor Kulübü’nde bizim misyonumuz tamamlandı. Biz hocamızla beraber yol almıyoruz’ dediğimiz gün adaylarımız olacaktır. Bunların içerisinde ismi geçen Volkan Demirel, Tuncay Şanlı, Rıza Çalımbay, Alex de Souza ve Konyaspor’un eski bir hocası vardı. Kenan Koçak yani birçok isim geçiyor. Bu önümüzdeki süreçte Sergen hocayla birlikte bugün konuşup, kararlarımızın neticesinde belli olacak. Yani şimdi Sergen hocamla anlaşamadıktan sonra bütün adaylardan birisi olduğu gibi Alex de Souza da adaylarımızdan birisi” demişti.Source link

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Keşfet

KIYASLA BAKALIM