kiyaslabakalim header

Arda Turan’dan Seçil Erzan açıklaması

KAYNAKCNN TÜRK Basında Seçil Erzan’la ilgili çıkan “bel altı iddialarından” rahatsız olduğunu, olayların anlatıldığı şekilde

Picture of CNN TÜRK

CNN TÜRK


KAYNAKCNN TÜRK

Basında Seçil Erzan’la ilgili çıkan “bel altı iddialarından” rahatsız olduğunu, olayların anlatıldığı şekilde olmadığını söyledi. Eyüpspor Teknik Direktörü Arda Turan, sessizliğini katıldığı televizyon programında bozdu.

Arda Turandan Seçil Erzan açıklaması

“Bir defa bize burada çok haksızlık ediyorlar. İnsanların anlattığı gibi değil. Ben bu bel altı iddialardan rahatsızım yoksa biz helal paramızı götürdük bankaya imzalı kağıt aldık. Karşılığında banka müdürüne verdikten sonra ne sayılmasını beklerim.”

Turan, söz konusu bankanın konuyla ilgili harekete geçmesi gerektiğini de belirtti. “Bir sürü mağdur insan var gelsinler bu bankanın çalışanı müdürüne sahip çıksınlar. Her şeyi geçtim biz mağduruz para kaybettik.”

Arda Turandan Seçil Erzan açıklaması

Yüksek kazanç vaadi iddialarına da yanıt veren Arda Turan, bu iddiaların da asılsız olduğunu söyledi. “Birincisi öyle anlatıldığı gibi fahiş faizler falan yok bizim paralarımız çocukluktan beri kazanılmış hayatımızı verdiğimiz tırnaklarımızla kazıdığımız helal paramız.”

Arda Turan’dan Seçil Erzan isyanı: Ne yapmış olursa olsun bir kadın | Caner Erkin: Ersun Yanal ve Fatih Terim…Source link

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Keşfet

KIYASLA BAKALIM