kiyaslabakalim header

Samsung One UI 7 testlerine başladı!

Samsung, One UI 6.1 güncellemesini dağıtmaya devam ediyor. Bu kapsamda birçok modele yapay zeka tabanlı

Picture of Ömer Dursun

Ömer Dursun


Samsung, One UI 6.1 güncellemesini dağıtmaya devam ediyor. Bu kapsamda birçok modele yapay zeka tabanlı Galaxy AI desteğini de verdi. Ancak yeni sızıntılar Android 15 tabanlı yeni One UI 7 paketinin geliştirilmekte olduğunu ortaya koydu.

Samsung’un Galaxy S24 Ultra için One UI 7 üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. S928BXXU2BXE2 kod adlı yeni güncelleme, Samsung’un test platformunda görüldü. Bu, şirketin One UI 7 için beta testlerine yakın zamanda başlayabileceği anlamına geliyor.

Samsung’un resmi sürümden önce One UI 7 beta programı başlatması bekleniyor. Bu program kapsamında şirket, kullanıcı deneyimlerine dayanarak geri bildirimler toplayacak. Galaxy kullanıcılarıyla yeni özellikleri ve iyileştirmeleri test edecek.

Orta seviye Galaxy cihazlara One UI 6.1 güncellemesi!Orta seviye Galaxy cihazlara One UI 6.1 güncellemesi!

Orta seviye Galaxy cihazlara One UI 6.1 güncellemesi!

Samsung tarafından yayınlanmaya başlayan Android 14 tabanlı One UI 6.1 güncellemesi şimdi daha fazla cihaz için geliyor…

One UI 7 beta sürümünün ilk olarak Galaxy S24, S24 Plus ve S24 Ultra için dağıtıma çıkacağını düşünüyoruz. Samsung’un S22 ve S23 serilerinin yanı sıra Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5 gibi katlanabilir cihazlar da beta güncellemesine dahil edilecektir.

A55 ve A35 gibi bazı orta sınıf Galaxy A serisi modeller de geniş kapsamlı testler için beta sürümüne alınabilir. Bununla birlikte One UI beta programının ilk etapta yalnızca 7 ülkede kullanıma sunulacağı söyleniyor. Türkiye’nin olup olmayacağı ise belirsiz.

Öte yandan cihazınızın One UI 6.1 alıp almadığını kontrol etmek istiyorsanız, telefonunuzun veya tabletinizin Ayarlar uygulamasından Yazılım Güncellemesi butonuna tıklayarak İndir ve Yükle bölümünden kontrol edebilirsiniz.

Peki ya sizin Galaxy cihazınız One UI 6.1 güncellemesini aldı mı? Eğer kullandıysanız, deneyimlerinizi ve düşüncelerinizi yorumlarda paylaşabilirsiniz.Source link

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Keşfet

KIYASLA BAKALIM