kiyaslabakalim header

Epic Games Store ücretsiz oyunu (9-16 Mayıs)

Epic Games Store her hafta birkaç ücretsiz oyun vermeye devam ediyor. 9-16 Mayıs haftası için

Picture of Ömer Dursun

Ömer Dursun


Epic Games Store her hafta birkaç ücretsiz oyun vermeye devam ediyor. 9-16 Mayıs haftası için dağıtılacak oyunlar da belli oldu. Dijital mağaza, bu hafta iki farklı kategoriden oyun ve ek içerik veriyor. İşte Epic Games Store’un ücretsiz yapımları.

Epic Games Store, her perşembe oyun dağıtmaya devam ediyor. Bu hafta ise farklı kategorilerden iki oyun birden sunuluyor. Circus Electrique ve Firestone Free Offer 9 – 16 Mayıs tarihleri arasında hiçbir ücret ödemeden alabileceksiniz.

RPG ve strateji kategorilerinde bir deneyim sunan Circus Electrique, ilgi çekici karakterleri ve stratejik oynanışıyla dikkat çekiyor. Steampunk tarzı bir dünyada geçen yapım, karanlık güçler ile vatandaşların hikayesini ele alıyor.

Sonunda belli oldu! Yeni Yüzüklerin Efendisi filmi ne zaman geliyor?Sonunda belli oldu! Yeni Yüzüklerin Efendisi filmi ne zaman geliyor?

Sonunda belli oldu! Yeni Yüzüklerin Efendisi filmi ne zaman geliyor?

Orijinal serinin yönetmeni Peter Jackson’un yapımcılığını üstlendiği yeni Yüzüklerin Efendisi filmi geliyor! İşte çıkış tarihi.

Bu hafta sunulan ikinci içerik ise oyun değil, ek paket oldu. Epic Games Store kullanıcıları, Firestone için birtakım ödülleri kütüphanesine ekleyebilir. Bu ödüller arasında 200 mücevher, 10 yaygın ve 5 yaygın olmayan sandık, 50 parşömen ve 2 özel avatar yer alıyor. Bilmeyenler için Firestone; RPG tarzında bir online bir oyun olarak öne çıkıyor.

Epic Games Store’da ücretsiz hale getirilen oyuna sahip olabilmek için şu adımları takip etmelisiniz;

  1. Adım: Epic Games Store’un web sitesi veya masaüstü uygulamasına giriş yapın.
  2. Adım: Circus Electrique ve Firestone Free Offer sayfasına girin.
  3. Adım: Sağ taraftaki satın alma (0 TL) butonuna tıklayın.
  4. Adım: İşlemin tamamlanmasını bekleyin.
  5. Adım: İşte bu kadar! İyi oyunlar.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?Source link

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Keşfet

KIYASLA BAKALIM