kiyaslabakalim header

Son Dakika – Hava Durumu (11-05-2024)

KAYNAKCNN TÜRK Ege Bölgesinin genelinde gök gürültülü sağanak yağışlar etkili oluyor. Sıcaklık iç kentlerde en

Picture of CNN TÜRK

CNN TÜRK


Hava Durumu (11-05-2024)
expand

KAYNAKCNN TÜRK

Ege Bölgesinin genelinde gök gürültülü sağanak yağışlar etkili oluyor. Sıcaklık iç kentlerde en yüksek 17-18, kıyı kesimlerde 23-24 derecelerde ölçülüyor.

Akdeniz Bölgesinde de sağanak yağışlar etkili oluyor. Batı Akdeniz’de kuvvetli olması beklenen yağışlar sel ve su baskınına, ulaşımda aksamalara neden olabilir. Sıcaklık ise Antalya’da 23, Adana’da 29, Hatay’da 28 derece ölçülüyor.

İç Anadolu Bölgesinde de kuvvetli sağanaklar etkili oluyor. Bölgenin doğusunda rüzgarın güney yönlerden kuvvetli ve fırtına şeklinde esmesi beklendiğinden ağaç ve direk devrilmesi, çatı uçması gibi olumsuzluklara dikkat edilmeli.

Karadeniz Bölgesinin genelinde gök gürültülü sağanak yağışlar görülüyor. Sıcaklık ise Bolu’da 16, Samsun’da 19, Trabzon’da 20 derece ölçülüyor.

Doğu Anadolu Bölgesinde de sağanak yağışlar etkili oluyor. Elazığ ve Malatya’nın kuzeyinde kuvvetli görülecek yağışlar sel ve su baskınlarına neden olabilir.

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yağışlı bir hava hakim. Sıcaklık ise Gaziantep’te 25, Diyarbakır’da 24, Şanlıurfa’da 27, Adıyaman’da 22 derece ölçülüyor.Source link

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Keşfet

KIYASLA BAKALIM